Jak należy postępować gdy alergia już się pojawi?

W przypadku delikatnych objawów można zastosować krople do oczu (np. łagodzące ze świetlikiem lekarskim) oraz wapno do picia.

Przy nasilonych objawach należy udać się do lekarza, który przepisze odpowiednie leki.

Oczywiście kolejnym krokiem jest udanie się do swojej stylistki w celu ściągnięcia rzęs.

Alergia jest PRZECIWWSKAZANIEM do wykonania zabiegu stylizacji rzęs.

 

 

Czy uczulenie na klej pojawia się już przy pierwszym założeniu rzęs?

Alergia może wystąpić od razu po pierwszej aplikacji, jednak może też pojawić się z czasem. Tak samo jest w przypadku innych uczuleń tj. pyłki, kosmetyki żywność.

Na czym polega próba uczuleniowa?

Jest to założenie niewielkiej ilości rzęs, w celu wykluczenia alergii na klej do rzęs. Należy jednak pamiętać, że nie jest ona miarodajna, ponieważ nie występują tutaj tak duże opary jak przy pełnej aplikacji.

Najczęściej zadawane pytania

Przedłużanie rzęs jest idealnym sposobem na wydłużenie naturalnych rzęs, przy jednoczesnym ich pogrubieniu i zagęszczeniu. Rzęsy po zabiegu są podkręcone, oko staje się podkreślone i optycznie powiększone, a spojrzenie nabiera ciekawego wyrazu. Istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania rzęs, mianowicie: 1:1, 2:1, 3:1 itp. Wiele salonów wprowadza własne metody przedłużania w zależności od oczekiwań klientek. W doublebeauty stosujemy metodę 2:1 oraz 3:1.

Polega ona na przyklejaniu do każdej pojedynczej, naturalnej rzęsy dwóch lub trzech jej odpowiedników. Doklejane rzęsy mają strukturę identyczną jak rzęsy naturalne, dlatego efekt, choć spektakularny, nie jest przerysowany. Ponadto rzęsy używane do zabiegu przedłużania 2D-3D są bardzo lekkie i delikatne, dzięki czemu nie obciążają oka, a zabieg jest bezpieczny ( grubość 0,07 mm).

Stylizacja rzęs

I

S

Q

N

L

N.

Najczęściej zadawane pytania

L.

Kosmetyka stóp

I

S

Q

N

L

N

Najczęściej zadawane pytania

L

Makijaż okolicznościowy

I

S

Q

N

L

N

Najczęściej zadawane pytania

L

Stylizacja paznokci

Usługi

doublebeauty

Jakie są objawy alergii?

U każdej z klientek objawy mogą być różne, jest to kwestia indywidualna. Najczęstsze objawy to: swędzenie powiek, opuchlizna, pieczenie, obrzęk, uczucie dyskomfortu.

Zadzwoń: +48 570 099 222 lub umów się online:

ĘUMÓW WIZYTĘ

doublebeauty